SAMSUNG IITM-PRAVARTAK
UNDERGRADUATE FELLOWSHIP
AWARDEES 20-21
R Kavin  Kailash  
Aerospace  Engineering
Rushikesh  Narayan Katkar
Civil Engineering
Gedela  Guna Sekhar
Mechanical Engineering
E  Santhosh Kumar
Computer Science and  Engineering
Sureddy  Abhishek
Mechanical Engineering
Saye  Sharan Rajaram
Mechanical Engineering
A V  Lakshmy
Computer Science and  Engineering
Pranav  Gadikar
Computer Science and  Engineering
Emil  Biju
Electrical Engineering
Raghav  Nauhria  
Computer  Science and Engineering
Ujjwal  Papneja  
Chemical  Engineering
Arabhi  Subhash  
Computer  Science and Engineering
Ashutosh  Shashikant Nikam  
Electrical  Engineering
Sumanth  R Hegde  
Electrical  Engineering
Vamsi  Krishna Valluru  
Computer  Science and Engineering
Muhammed  Abdul Majeed Ameen  
Computer  Science and Engineering
Dev  Yashpal Sheth  
Computer  Science and Engineering
Kavish  Shah  
Ocean  Engineering
Vignesh  S  
Electrical  Engineering
Dhruv  Gopalakrishnan  
Aerospace  Engineering
Tejas  Deolasee  
Chemical  Engineering
Pavan  Vemuri  
Electrical  Engineering
Saluru  Durga Sandeep  
Mechanical  Engineering
Akash  Mitra  
Engineering  Design
Lokesh  Kumar T  
Electrical  Engineering
Siddharth  Bhatia  
Electrical  Engineering
Anmol S  Zanwar  
Electrical  Engineering
R Sai  Harshini  
Computer  Science and Engineering
Parekh  Harsh Malay  
Mechanical  Engineering
Vallabh  Ramakanth  
Electrical  Engineering
Akshara  Bejawada  
Metallurgical  and Materials Engineering
Ajay  Saju Jacob  
Electrical  Engineering
Muhammed  shamil  
Electrical  Engineering
Krishnakanth  R  
Electrical  Engineering
Aishwarya  Ray  
Aerospace  Engineering
Mohit  Shrivastava  
Electrical  Engineering
Siddharth  Narayan Vadapalli  
Electrical  Engineering
Yerra  Jai Ganesh  
Mechanical  Engineering
Anup  Kakasaheb Gurav  
Metallurgical  and Materials Engineering
Pathuri  Sri Vardhan  
Electrical  Engineering
Bhosale  Akash Ravindra  
Civil  Engineering
Narra  Jeevan Reddy  
Electrical  Engineering
Kuturu  Anudeep  
Electrical  Engineering
Malreddy  Vamshidhar Reddy  
Computer  Science and Engineering
Nagarjuna  D  
Civil  Engineering
Maanupuri  Sai  
Civil  Engineering
Suthari  Venu Gopal  
Civil  Engineering
Pothuganti  Harshavardhan  
Electrical  Engineering
Naveen  Gurram  
Electrical  Engineering
Harsh  Ladani  
Aerospace  Engineering
Hari  Krishnan Panneer Selvam  
Chemical  Engineering
Banoth  Sunil Kumar  
Chemical  Engineering
Zubin  Wilson Edakkad  
Ocean  Engineering
Arnav  Mishra  
Aerospace  Engineering
Pavan  Kalyan Koribilli
Chemical  Engineering
Ashutosh  Patil  
Mechanical  Engineering
Kondaveeti  Pramod Chandra  
Ocean  Engineering
Madabhushi  Sree Chandana  
Civil  Engineering
Abhilash  Kar  
Computer  Science and Engineering
Neduri  Leela Venkata Sri Harsha  
Civil  Engineering